O autoservise

Autoservis Bureš byl založen Martinem Burešem v roce 2002. Po letech strávených ve značkových servisech Mazda a Opel se rozhodl postavit na vlastní nohy. Začátky nebyli jednoduché, ale díky zkušenostem a skvělému výběru svých zaměstnanců, kteří jsou nedílnou součástí úspěchu firmy, máme co nabídnout. Snažíme se o kvalitní práci, laskavý přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se stále zdokonalovat a být ještě lepší. Odměnou jsou kladné reference, které jsou tou nejlepší reklamou.

Již desátým rokem sídlíme v areálu VČE Trutnov. Autoservis má čtyři stání včetně rampy s geometrií. Máme nejmodernější diagnostické vybavení, včetně plničky klimatizací, diagnostiky všech systémů, dekarbonizace motorů, regloskopu pro seřízení světlometů, servisu autobaterií. Zajištujeme kompletní servis od A do Z. Jsme certifikované montážní středisko tažných zařízení ELSA Group. O své zákazníky se staráme ve čtyřech lidech, kdy jsme schopný dotyčného jak odvést domů, nebo do práce, tak mu opravené vozidlo přivézt zpět. Spokojený zákazník, náš cíl.

Rezervujte si Termín návštěvy

Pokud si chcete domluvit schůzku nebo máte jakýkoliv dotaz, jsme pro vás dostupní na e-mailu a telefonu od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00.