Přeskočit na obsah
Profesionální dekarbonizace motoru

Profesionální dekarbonizace motoru

Provádíme profesionální DEKARBONIZACI motoru vodíkem. DEKARBONIZACE motoru je odstranění nečistot ve spalovacím prostoru motoru, které vznikají spalováním paliva a šíří se do dalších částí motoru, sání, egr ventilů, turba, filtrů pevných částic. Právě tyto nečistoty mají za následek předčasné opotřebení motoru, snížení výkonu, zvýšení emisí, vyšší hlučnost. 

Nejšetrnější a nejefektivnější způsob čištění je právě DEKARBONIZACE vodíkem, která spočívá v přidání vodíku v plynném skupenství do sání motoru. Vodík uvnitř motoru vyhoří a spolu s ním i veškeré nečistoty, které jako čistý plyn odejdou výfukovým potrubím pryč. Výsledkem je delší životnost motoru, snížení spotřeby paliva, snížení emisí.

Problém s karbonem mají všechny moderní motory hlavně při nižším ročním nájezdu km, kdy se hlavně popojíždí v městském provozu. Ideální je tento proces dělat jako prevenci, podle nájezdu km, cca každých 20 tisíc km. 

DEKARBONIZACE je vhodná pro všechny typy benzínových i naftových motoru, motorů s LPG, osobních i dodávkových vozidel, SUV. Tato procedura trvá cca 1,5 hodiny, cena je jednotná 2999,- Kč. Pokud by byl problém se dostavit k nám, můžeme kamkoliv dorazit za vámi, přístroj je soběstačný, napětí na provoz bere z baterie běžícího vozidla, které čistí.

Rezervujte si Termín návštěvy

Pokud si chcete domluvit schůzku nebo máte jakýkoliv dotaz, jsme pro vás dostupní na e-mailu a telefonu od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00.